Kontaktujte nás+8618653687188

Hledat

Blok v čele HDPE jednorázové PE rukavice s cedulkou

Popis

Blok v čele HDPE jednorázové pe rukavice s cedulkou specifikace: PE rukavice, také známý jako jednorázové PE rukavice, je druh plastových rukavic.

Share:

Content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Blok v čele HDPE jednorázové pe rukavice s cedulkou

Specifikace:
Rukavice PE, také známý jako jednorázové PE rukavice, je druh plastových rukavic. Rukavice PE jsou polyethylenové LDPE, HDPE, LLDPE foukané film od represe, je jednorázové rukavice.
Polyetylen PE polyethylen je anglická zkratka.
Velmi pohodlné na cvičení, ale také kvůli jeho povrchu bump zpracováním, antiadhezní lze smíchat vpravo i vlevo, proud se stala široce používané produkty.
PE rukavice vlastnosti: vodotěsný, anti-olej, antibakteriální, kyselosti a zásaditosti, antibakteriální.


Technické parametry

Typ

Vysoká/nízká hustota polyethylenu rukavice

Materiál

Polyethylenové pryskyřice

Velikost

S, M, L, XL, XXL

Funkce

Hladký, reliéfní

Podmínky uchovávání

Rukavice udržují jejich vlastnosti při skladování v suchém stavu při teplotě mezi 10 až 40 stupňů. Ochrana rukavic proti ultrafialové světelné zdroje, například slunečního záření a oxidační činidla

Typ balení

80ks/sáček, 100ks/taška, 70ks/taška, 500ks/box 100 ks/box


Známý jako jeden z předních výrobců a dodavatelů bloku v čele hdpe jednorázové pe rukavice s cedulkou v Číně, Kangle plasty nyní přináší vysoce kvalitní produkty ze své profesionální továrny. Pokud se chystáte Velkoobchod kvalitních plastových výrobků, zkontrolujte nabídky s námi teď a k dispozici je také vlastní služby.