Kontaktujte nás+8618653687188

Hledat

HDPE-zachycení těsnění ploché Pack nebo Box liniové nebo kartonu Lineron Roll LDPE

Popis

HDPE non zachycení těsnění flat-pack nebo box liniové nebo kartonu lineron roll LDPE nízká hustota polyethylenu Box vložkou, krabička liniové název položky: Box vložky, Box-liner...

Share:

Content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

HDPE non zachycení těsnění flat pack nebo krabice liniové nebo kartonu lineron roll LDPE
Nízká hustota polyethylenu Box vložkou, krabička liniové
Název položky: Box vložky, Box-liner, ovocný sáček, sáček Apple, odpadky, odpadky, karton liniové, Box vnitřní taška, obal vnitřní taška, vložkou pro box, parník pro kontejner, polstrování pro karton


Výhoda:
1 ideální pro chránit obsah před prachem, špinavé a vlhkost
2 vlastní velikost a design, mohou s otvory vzduchu dle vašeho návrhu
3. tisk vlastní logo je také k dispozici.
4. ISO 9001 certifikován
5. více než 20 let výrobních zkušeností, rodinné vlastnictví továrny

Použití:
1. plastové krabičce vložky, také odkazoval se na as'Carton Liners'are používaný pěstitelů ovoce a zeleniny, zemědělců, zpracovatelů masa, zpracovatelů drůbeže, ryb procesory, velkoobchod řeznictví, výrobci automobilů, letectví, plastové výrobci a zpracované balení potravin hygienicky lemují lepenkové krabice a zajistit produkty dorazí, čistá, svěží, bezpečné a s minimální kazivostí.
2 Tyto plastové krabičce vložky lze použít ve styku s potravinami, včetně masa a drůbeže. Plastová krabička vložky chrání obsah krabice před prachem, nečistotami a vlhkostí.
3. Tyto pečlivě navrženy plastové krabičce vložky jsou vyrobeny z materiálů super silné, životnímu prostředí a mají praktický drawtape zavřete a dopravit je.
4 plastové krabičce vložky jsou velmi vhodné pro použití jako vnější obal pro hromadné produkty, jako jsou masné výrobky, drobné díly, sušené produkty, atd.
5. plastové krabičce vložky jsou dostupné v široké škále materiálů, tisk styly, barvy, tvary a zabalen samostatně or'bag roll ".


Jak změřit vložku?
Změřte svůj box (L x W x D) v palcích a použijte následující vzorec najít tašku, která vyhovuje nejlépe.
Liniové L = Box L + 2 palce
Vložky W = Box W + 2 palce
Liniové D = Box D + ½ (Box W) + 6 palců


Známý jako jeden z předních výrobců a dodavatelů hdpe non-extremní těsnění flat pack nebo krabice liniové nebo kartonu lineron roll ldpe v Číně, Kangle plasty nyní přináší vysoce kvalitní produkty ze své profesionální továrny. Pokud se chystáte Velkoobchod kvalitních plastových výrobků, zkontrolujte nabídky s námi teď a k dispozici je také vlastní služby.