Domů > O nás

1 stručné informace

WEIFANG KANGLE PLASTY CO., LTD byla založena v roce 1998, která se specializuje na výrobu různých druhů plastových sáčků jako pytle na odpadky, potravin vak, poštovní tašky, tričko nákupní tašku, tašku na charitu, domácí zvířata, odpadní pytle, přebalovací taška, PE zástěra.

S více než 15 let plastikové pytle tvorby zkušenosti, jsme nejvíce konkurenceschopné andamp; vysoce kvalitní plastové sáčky výrobce v Číně. Jsou velmi dobře obeznámeni s trh EU a americký trh například CARREFOUR, TESCO, SAINSBURY, WOOLWORTHS večeři trhu a dodáváme největší can liniové výrobci ve Spojených státech a Velké Británii za posledních 15 let, s položkami, které dávají přednost vyrábět sami. Dodáváme plastové tašky a koše vložky buď ve své vlastní značkové, vytisknout dle kresby, nebo klienti design na zakázku a jsme plně obeznámen s zákaznické kvality andamp; balení očekávání.

Jsme se nacházejí v Weifang city Shandong provincie Číny. Naše roční výrobní kapacita je více než 12 000 tun. Jsme dostali certifikáty ISO a BRC a předány také ZDA, BSCI továrna auditu. Jste velice vítáni k návštěvě, auditování a zkontrolovat naše továrna.
Na základě a #39; Kvalitní produkty, služby, konkurenceschopné ceny a rychlé Deliveryand #39; garantujeme, že budete dostávat profesionální produkty s nejlepší kvalita, konkurenční ceny a dobrý servis.

Srdečně vítáme všechny přátele, aby nás kontaktovat a upřímně doufám, že oba dostaneme mnohem světlejší budoucnost dohromady.

2 náš produkt
Naše produkty patří následující:
Hvězda těsnění koše vložky, potravin vak, tričko nákupní taška, charitativní vak, pet odpadní vak, baby přebalovací taška, PE zástěra, PE rukavice, s oblečením, box liniové, deli list, atd.

3. produkt toku

4. náš certifikát
Vždy máme pocit, že všechny úspěch naší firmy přímo souvisí s kvalitou produktů, které nabízíme. Splňují nejvyšší požadavky na kvalitu stanovené v ISO9001, BRC, SGS pokyny a náš systém přísné kontroly jakosti, prošli jsme BSCI, ZDA, SGS továrna auditu.

5. spolupracující Partner
Tesco, Carrefour, Interplast, Helix, Fastenal

6. testování zařízení

Padající dpart test Tenstile test
Detektor kovu

7. kontrola kvality
Jak máme certifikát ISO9001 a BRC, založili jsme důkladný systém QC.

(1) surový materiál a příslušenství kontrola kvality
Žádné nástroje zkontroluje suroviny, pouze dodavatelé certifikace. Ukázky z nového materiálu a testovací vzorky porovnejte testování vést s staré zprávy. To bude ok do skladu, pokud výsledky v rámci tolerance, náhodná kontrola příslušenství aby vadné výrobky ze skladu.

(2) pořadí hodnocení
Když se dostaneme nové objednávky (nové produkty namísto opakované objednávky), pokud mají buyerand #39; s vzorků, testování kvality v našem testování pokoj a záznam a rovněž tím čítač vzorku znovu test splnit zkušební záznamy zákazníků. Odešlete vzorky čítače pro potvrzení. Ve stejné době, takže všechen materiál prolnutí vzorec zpracování technické v souboru. Velkovýroba podle naší technické evidence po vzorky potvrdil.

(3) materiál prolnutí
Oddělení výroby ukáže workshop materiál prolnutí vzorce na základě technické dokumentace. OA bude náhodné, kontrolu odpovídajícím způsobem.

(4) foukání film proces
Kontrola osoby: operátor bude vlastní kontroly šíře folie a net hmotnost permeter, pak zaručují správnou velikost a tloušťku.
B.QA zkontrolovat kvalitu filmu každé 2 hodiny. A vyplnit kontrolní data v záznamu. V tomto formuláři, Podrobná specifikace včetně sáčku šířka, délka, hmotnost, jakož i tolerance. QA také třeba zkontrolovat klíčové kvalitativní problém krachu mohou vložky---sílu rozdělit fyzickou kontrolou. QA potřebovat porovnat data v rámci tolerance, nebo ne, pokud ne, budou žádat obsluze stroj zastavit a znovu upravit ke splnění správné speciace. Defektní filmy byly uvedeny oblasti šrotu.
C.Different Tloušťka filmu otestují odjezd dopad, odolností proti otěru, pevnost v tahu v testování místnost. Alespoň jedna směna, jeden čas testování, testovací výsledky zaznamenat také zpětnou vazbu k příslušnému oddělení v čase.

5) taška provedení kontroly kvality procesu.
Kontrola osoby. Operátor musí být hmotnost čistá hmotnost každé otočení elektronické váhy, zajistit čisté hmotnosti sáčku. Spodní těsnění byl také vlastní kontroly zejména filmové role změnila. To vše fyzickou kontrolou.
B.QC kontrola. QA také náhodné, Kontrola spodní těsnění a čisté hmotnosti, stejně jako jiné položky k vyplnění záznamu. Náhodná kontrola každé 2 hodiny. Jestliže výsledky překračují standardní specifikace bude operátor byli požádáni, aby zastavit stroj a upravit, dokud je to správné a běží pravidelně. Vadný tašky také byla izolovat na šrot oblast.
C.Different tloušťka pytle z různých stroj otestují kontrolu v testování místnost dole pečeť kvality. Alespoň jedna směna jednou. Výsledky testování zaznamenat také zpětnou vazbu k příslušnému oddělení.

(6) náhodná Kontrola před do skladu hotových výrobků.
QC jeslí se náhodné kontroly všechny hotové výrobky, pokud je tolerance překročí standardní, bude izolován a poškrábaný. Tímto způsobem vyhýbejte skladu vadné hotových výrobků.

(7) kvalitní dohledání
Na konci každé krabičky máme dohledání no.with 6 číslic. To je, respektive představují datum výroby, stroje č. číslo operátora a orazítkované QA ne. Když se stalo kvalitní problém, můžeme vysledovat tuto tašku s dohledání ne.

8) testovací rul testování místnost
A. původní vzorek kvality testování od zákazníka.
B.Counter vzorky testování.
C.Main materiál trampoty zkoušky vzorků.
D.Process technika změněné, ukázková, testování
E.Regular testování

Všechny výše uvedené testování dart dopad filmu odtrhnout odolnost, pevnost v tahu a spodní těsnicí sílu alespoň jednou každou směnu. Takže data porovnat s kvalifikovanými standard a zpětnou vazbu pro QC a výrobní oddělení v čase.