Domů > O nás

1.Brief info

WEIFANG KANGLE PLASTIKA CO., LTD byla založena v roce 1998, která se specializuje na výrobu různých druhů plastových sáčků, jako jsou koše, tašky na potraviny, poštovní tašky, trička nákupní taška, charitativní taška, pet odpadní taška, zástěra.

S více než 15 let plastové tašky dělat zkušenosti, jsme nejvíce konkurenční a vysoce kvalitní plastové pytle výrobce v Číně. Jsme velmi dobře obeznámeni s trhem EU a americkým trhem, jako jsou večeře na trhu TESCO, CARREFOUR, SAINSBURY, WOOLWORTHS a dodáváme největším výrobcům kontejnerů ve Spojených státech a Velké Británii již 15 let, s položkami, které nechtějí vyrábět sami. Dodáváme plastové tašky a obaly na odpadky, a to buď ve vlastních značkách, tištěných podle vašich uměleckých děl, nebo podle zákazníků na zakázku, a my jsme plně obeznámeni s očekáváním kvality a balení zákazníků.

Nacházíme se ve městě Weifang provincie Shandong v Číně. Naše roční výrobní kapacita je více než 12 000 metrických tun. Získali jsme certifikáty ISO a BRC a také jsme absolvovali SEDEX, tovární audit společnosti BSCI. Jste velmi vítáni k návštěvě, kontrole a kontrole naší továrny.
Na základě "Kvalitní výrobky, vynikající služby, konkurenční ceny a rychlé dodání", garantujeme, že obdržíte profesionální produkty s nejlepší kvalitou, konkurenceschopnou cenu a dobré prodejní služby.

Srdečně vítáme všechny přátele, aby nás kontaktovali, a upřímně doufám, že budeme moci společně získat mnohem jasnější budoucnost.

2.Our produkt
Naše produkty zahrnují:
Hvězdicové koše na odpadky mohou vložky, potravní taška, trička nákupní taška, charitativní taška, sáček na odpadky z domácích zvířat, sáček na dětské plenky, PE zástěra, PE rukavice, taška na oděvy, obal boxu, deli.

3.Product Flow

4.Naše osvědčení
Vždy se domníváme, že veškerý úspěch naší společnosti je přímo spojený s kvalitou produktů, které nabízíme. Splňují nejvyšší požadavky na jakost, jak je stanoveno v pokynech ISO9001, BRC, SGS a v našem přísném systému řízení jakosti, prošli jsme tovární audit společnosti BSCI, SEDEX a SGS.

5. Spolupracující partner
Tesco, Carrefour, Interplast, Helix, Fastenal

6.Testovací zařízení

Klesající dílčí test Test tenzity
Detektor kovů

7.Kvalita řízení
Jak jsme získali certifikát ISO9001 a BRC, zavedli jsme důkladný systém QC.

1) Řízení kvality surovin a příslušenství
Žádné nástroje pro kontrolu surovin, pouze certifikací dodavatelů. Vytváření vzorků nového materiálu a testování vzorků pro porovnání výsledku testování se starou zprávou. Bude to v pořádku do skladu, pokud výsledky v toleranci, Náhodně kontroluje příslušenství, aby se vadné výrobky ze skladu.

2) Hodnocení objednávky
Když dostaneme nové objednávky (nové výrobky namísto opakovaných objednávek), pokud máme vzorky kupujícího, Testování kvality v naší zkušebně a zaznamenáme a také zkontrolujeme, aby byl vzorek vzorku znovu testován, aby splnil zkušební záznam zákazníků. Poté odešlete vzorky pro potvrzení. Ve stejném okamžiku, aby veškeré složení směsi materiálu, zpracování technické v souboru. Hromadná výroba podle našeho technického záznamu po potvrzení vzorků.

3) Směšování materiálů
Výrobní oddělení zobrazí workshopu vzorec složení materiálu založený na technickém souboru. OA provede náhodnou kontrolu.

4) Proces výfukového filmu
A.Osobní kontrola: Provozovatel sám kontroluje šířku a čistou hmotnost filmu na metr a pak zaručí správnou velikost a tloušťku.
B.QA kontroluje kvalitu filmu každé 2 hodiny. A vyplňte kontrolní údaje ve formě záznamu. V této podobě specifikace detailu včetně šířky pytle, délky, čisté hmotnosti, stejně jako tolerance. QA také potřebuje zkontrolovat klíčový problém s kvalitou nárazových vložek ---- síly se rozdělí fyzikální check.QA potřeba porovnat data v rámci tolerance, nebo ne, pokud ne, budou požádat operátora, aby zastavil stroj a znovu nastavit pro splnění správné speciace. Vadné filmy byly položeny na šrot.
C. Diferenční tloušťka filmu pro testování odlehčeného nárazu, odolnosti proti roztrhání, pevnosti v tahu ve zkušebně. Nejméně jedna kontrola jednou směnou, Výsledky testování zaznamenávají také zpětnou vazbu příslušnému oddělení včas.

5) Kontrola kvality výroby pytlů.
A.Osobní kontrola. Provozovatel musí mít váhu čisté hmotnosti každé role v elektronické měřítku, aby byla zaručena čistá hmotnost tašky. Spodní těsnění bylo také samočinnou kontrolou, zejména výměna filmu. To vše fyzickou kontrolou.
Kontrola B.QC. QA rovněž náhodně kontroluje spodní těsnění a čistou hmotnost, stejně jako další položky pro vyplnění záznamu. Náhodná kontrola každých 2 hodin.Pokud výsledky překročí normu specifikace, bude operátor požádán, aby stroj zastavil a nastavil, dokud není správný a běží pravidelně. Vadné vaky byly také izolovány do šrotového prostoru.
C.Podlišné tloušťky sáčků od různých strojů, které mají být testovány kontroly kvality spodního těsnění v zkušebně. Přinejmenším jednu změnu. Výsledky testů rovněž zaznamenávají zpětnou vazbu příslušnému oddělení.

6) Náhodná kontrola hotových výrobků před uskladněním.
QC spravuje náhodnou kontrolu všech hotových výrobků, pokud je tolerance vyšší než standard, bude izolována a oškrábána. Tímto způsobem nechte všechny vadné hotové výrobky mimo sklad.

7) Vysledovatelnost kvality
Máme vysledovatelnost č. 6 číslic na dně každé vnější krabičky. Jedná se tedy o datum výroby, stroj č. č. operátora a označeno QA no.When došlo k problému s kvalitou, můžeme tuto tašku sledovat s vysledovatelností č.

8) Testování zkušebny
A. Původní testování kvality vzorku od zákazníka.
B. Zkoušejte testování vzorků.
C.Základní testování hlavních materiálů.
D.Procesní technika změněna, testování vzorků
E.Regulární testování

Všechny výše uvedené Zkouška nárazem na fólii, odolnost proti roztržení, pevnost v tahu a pevnost spodního těsnění alespoň jednou za každou směnu. Zpracovávání dat s kvalifikovaným standardem a zpětnou vazbou na QC a výrobní oddělení včas.